Formularz wyszukiwania

Archiwum: 2013 czerwiec

Jak zabezpieczyć się przed upałami?
2013-06-20

W związku z możliwością wystąpienia w najbliższych dniach na terenie powiatu chrzanowskiego prognozowanych upałów, Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Chrzanowie zaprasza do zapoznania się z poradnikiem jak postępować w przypadku wystąpienia upałów, kóry można znaleźć w zakładce BAZA DOBRYCH PRAKTYK.

 

 

Utrudnienia w ruchu
2013-06-17

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Chrzanowie informuje, że zgodnie z informacjami uzyskanymi z Powiatowego Zarządu Dróg w Chrzanowie, w dniu jutrzejszym, od godz. 6.30 do godz. 14.00, na ulicy Powstańców Styczniowych w okolicy wiaduktu kolejowego w Chrzanowie wystapią utrudnienia w ruchu pojazdów. Ulica może być nieprzejezdna. Utrudnienia będą spowodowane koniecznością naprawy kanalizacji w tym rejonie. Prosimy o ostrożną jazdę.

Funkcjonowanie telefonów alarmowych na terenie woj. małopolskiego.
2013-06-06

Aby wezwać pomoc medyczną w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne.

Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkające/przybywające na terenie województwa małopolskiego, powinni wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 00.