Formularz wyszukiwania

POCIĄG DO BIEGANIA- KOMUNIKAT O UTRUDNIENIACH W RUCHU

2017-05-06

W związku z organizowanym przez Urząd Miejski w Chrzanowie i Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w dniu 7 maja wydarzeniem biegowym pn. „Pociąg do biegania – I Chrzanowski Bieg Uliczny” wystąpią utrudnienia w ruchu.

Trasa prowadzona jest przez: ul. Broniewskiego, ul. Janusza Kusocińskiego, ul. Bagnista, ul. Zieloną, Rondo Ofiar Faszyzmu, ul. Władysława Sikorskiego, rondo przy ul. Europejskiej, obwodnicę północno-wschodnią.

Organizatorzy proszą o zapoznanie się z załączoną mapą przedstawiają przebieg trasy, odcinki wyłączone między godziną 14.00 a 17.00 (w przypadku odcinka ul. Broniewskiego na wysokości placu 1000-lecia do godziny 18.00) oraz sugerowane parkingi dla uczestników, widzów oraz mieszkańców.
Przypominamy, że w niedzielę za parkowanie w Strefie Płatnego Parkowania nie uiszcza się opłaty.

Miejsca parkingowe dostępne m.in. w poniższych lokalizacjach:
1. Parking na obwodnicy północno wschodniej między cmentarzem parafialnym a cmentarzem komunalnym.
2. Parking przy ul. Kubusia Puchatka.
3. Parking przy Urzędzie Skarbowym
4. Parking za Urzędem Miejskim
5. Parking przy Starostwie Powiatowym
6. Parking przy Placu Targowym od ul. Krakowskiej
7. Parking za "Sokołem" na ul. Kościuszki
oraz cała Strefa Płatnego Parkowania.

Informujemy również, że w związku z zamknięciem ul. Kusocińskiego oraz części ul. Zielonej dla ruchu kołowego w dniu 07.05.2017 r. nastąpi zmiana organizacji ruchu autobusów komunikacji miejskiej:
Od godziny 14:00 do godziny 17:30 zostaje wyłączony z obsługi przystanek:
1. Chrzanów Śródmieście w obu kierunkach - odjazdy na Libiąż, Trzebinię zostają przeniesione na przystanek Chrzanów Park
2. Chrzanów Wodzińska kierunek Dworzec ZKKM - autobus linii 10 jadący z Luszowic obsłuży przystanek Piaski i zjedzie na ul. Balińską, później autostradą, zjazd na ul. Trzebińską i Dworzec ZKKM.
3. Linia 29 - kursy od Balina będą realizowane przez ul. Balińską, później autostradą, zjazd na ul. Trzebińską i Dworzec ZKKM.


Za utrudnienia wynikające z organizacji w/w biegu organizator przeprasza wszystkich zainteresowanych.

http://www.chrzanow.pl/files/news/doc/biegparking.pdf