Formularz wyszukiwania

Utrudnienia w ruchu na wiadukcie nad ul. Trzebińską w Chrzanowie

2017-07-07

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Chrzanowie informuje, że w związku z realizacją zadania polegającego na naprawie obiektów inżynierskich wykonanych w ramach zadania pn.: "Budowa obwodnicy płn.-wsch. Chrzanowa"-etap II: wiadukt nad ul. Trzebińską w Chrzanowie informuję, że w dniu 10.07.2017 r. o godz.10:00 planuje  się wprowadzenie  zmiany organizacji ruchu  na wiadukcie zlokalizowanym nad ul. Trzebińską w Chrzanowie.

Na górze obiektu konieczne będzie wykonywanie prac w porze dziennej, jednak zaplanowano stosowne etapowanie prac w postaci krótkich, ok. 20 m wyłączeń z ruchem wahadłowym, co przy niezakłóconej widoczności na tym przebiegającym w linii prostej odcinku, zapewni minimalizację kolejek pozostających i przepustowość rozwiązania.

W związku z powyższym przyjęto realizację prac na wiadukcie w podziale na 2 etapy, z każdorazowym wyłączeniem w obrębie tylko jednego pasa ruchu:

I – zajęcia połówkowe z ruchem wahadłowym na ogólnych zasadach ruchu drogowego na północnej części jezdni wiaduktu w podziale na 8 odcinków długości 20mb

II – zajęcia połówkowe z ruchem wahadłowym na ogólnych zasadach ruchu drogowego na południowej części jezdni wiaduktu w podziale na 8 odcinków długości 20mb

Przewidywany termin przywrócenia stałej organizacji ruchu - 31.07.2017 r.

 

Informacja uzyskana z UM Chrzanów.